Korea Północna

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Korea Północna

Nieruchomość na sprzedaż w Korei Północnej
Korea Północna to państwo wschodnioazjatyckie.
Graniczy na północy z Chinami, z Rosją, zaś na południu koreańska strefa zdemilitaryzowana na 38 równoleżniku oddziela ją od Korei Południowej.
Aby poznać rynek nieruchomości w kraju i jeśli jesteś zainteresowany kupnem nieruchomości na sprzedaż w Korei Północnej, ważne jest, aby wiedzieć, że w ostatnich latach powiększyła się przepaść między miastem a wsią. Wzrost gospodarczy, który od dziesięciu lat wpływa na Koreę Północną, sprzyja gorączkowemu rozwojowi ośrodków miejskich.
Pomimo przyśpieszonego rozwoju kraju izolacja, do której są oni redukowani przez imperialistyczną politykę USA, nie pozwala na równomierny i szybki podział dobrobytu. Chociaż czasami teoria ta jest pretekstem do ukrycia innych wewnętrznych problemów w kraju.
Kim Jong Il opowiedział się za rozwojem nowej klasy społecznej o nazwie donju, czyli panów pieniądza. Reprezentują klasę średnią kraju i są obecne w wielu miastach Korei Północnej.
W ciągu ostatnich dwóch lat w miastach Korei wzrósł poziom robót budowlanych zarówno pod względem ilości, ale przede wszystkim jakości.
Problemem dla tych, którzy chcą kupić nieruchomość na sprzedaż w Korei Północnej, jest to, że własność prywatna nie istnieje i tylko lokale mogą ją kupić. Ceny mieszkania w dzielnicy Chung-guyok w Pjongjangu wynoszą około 150 000 EUR, ale koszty różnią się w zależności od wniosków i podłogi, na której znajduje się mieszkanie. Ceny w innych miastach są od 20% do 40% niższe. Pjongjang i Sinuiju to dwa miasta z najlepszym rynkiem nieruchomości i szeroką ofertą nieruchomości na sprzedaż w Korei Północnej.

2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB